Ballina Showbiz U nda nga Naomi, Liam ‘flirton’ me një tjetër modele me ngjyrë

U nda nga Naomi, Liam ‘flirton’ me një tjetër modele me ngjyrë

48
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Liam Payne ka ndezur thashetheme për lidhje me Duckie Thot, shkruan TheSun, transmeton lajmi.net.

Ish-anëtari i grupit One Direction ka shtuar thashethemet për lidhje me supermodelen 23-vjeçare, pak pas ndarjes së tij nga Naomi Campbell dhe Cheryl.

Duckie ndau në Instagram disa video nga darka me “Cartier” dhe “British Vogue”, mbrëmë.

Në një foto, Liam dhe Duckie u shfaqën duke ia mbajtur duart njëri-tjetrit, duke nxitur thashetheme për një lidhje të mundshme.

Fansat janë befasuar nga kjo shoqëri që dyshohet të jetë më shumë se kaq, pak kohë pas ndarjes së Liam me ish-partneren, Cheryl.

Disa muaj pasi ndanë rrugët, Liam pati një romancë të shkurtër me Naomi Campbell, 49 vjeç. /Lajmi.net/

---- ---- ----
-----