Ballina Lajme nacionale U nda nga jeta poeti dhe kritiku letrar Ramadan Musliu

U nda nga jeta poeti dhe kritiku letrar Ramadan Musliu

16
SHPËRNDAJE

Çmohet lart kontributi i tij gjurmëlënës në letrat shqipe

U nda nga jeta poeti, kritiku letrar dhe studiuesi Ramadan Musliu. Me këtë rast, u shpreh konsideratë e lartë për kontributin shumëdimensional të Ramadan Musliut në letrat shqipe.(E pergaditi-Abaz KRASNIQI)./21Media

The post U nda nga jeta poeti dhe kritiku letrar Ramadan Musliu appeared first on RTV21.

-----