Ballina Showbiz U martuan këtë vit, çifti i njohur turk ndahet

U martuan këtë vit, çifti i njohur turk ndahet

29
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ata bënë bujë të madhe me dasmën e tyre.

Dasma e madhe dhe e bujshme që ishte nën vëmendjen e të gjithëve në fillim të vitit, me sa duket po kalon një krizë, transmeton lapsi.

Çifti i famshëm turk, këngëtari Sinan Akcil dhe aktorja Burcu Kiratli, e njohur si Gokçe në serialin “Ertugrul”, prej pak kohësh po jetojnë të ndarë.

Siç shkruajnë mediat turke, lumturia e çiftit ka zgjatur vetëm disa muaj, pasi Sinan dhe Burcu kanë probleme me martesën e tyre.

Siç ka rrëfyer Sinani në një deklaratë të fundit, marrëdhënia e tyre ka pësuar krizë, sepse nuk i kushtojnë kohë njëri-tjetrit. “Jetonim në të njëjtën shtëpi dhe flisnim nga WhatsApp”.

---- ---- ----
-----