Ballina Showbiz U martua me 50 vjeçarin, por shikoni si po e shijon jetën...

U martua me 50 vjeçarin, por shikoni si po e shijon jetën Adelina

54
SHPËRNDAJE

Adelina Tahiri është këngëtare shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, shkruan ORAinfo.

Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Edhe pse u martua me milionerin 50 vjeçar, këngëtarja shqiptare duket se po e shijon jetën në maksimum.

Ajo sot ka publikuar një foto ku po duket shumë e zjarrtë nga pushimet.

E veshur krejt firmato, Adelina nxjerr asetet e saj përvëluese. /ORAinfo/

-----