Ballina Showbiz U largua nga seriali se pati probleme mendore, s’do të besoni si...

U largua nga seriali se pati probleme mendore, s’do të besoni si ka përfunduar tani Hyrremi

31
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Meyrem Uzerli është aktorja më e pëlqyer nga kinematografia turke.

Ajo u bë e njohur si sulltanesha Hyrrem në serialin ‘Sulltani i madhërishëm’, përcjell ORAinfo.

Sipas raportimeve të medieve turke ajo është larguar nga seriali për shkak të disa probleme mendore.

Mirëpo, duket se ajo tani i ka tejkaluar dhe duket më e bukur se kurrë./ORAinfo/

---- ----
-----