Ballina Lajme Bota/Rajoni U kap me një burrë në hotel, rrihet me shkop në publik...

U kap me një burrë në hotel, rrihet me shkop në publik gruaja (FOTO)

229
SHPËRNDAJE

Një grua e maskuar i afrohet me nervozizëm objektit të saj dhe vendoset në pozicion për ta qëlluar.

Rekrutueset femra ndëshkojnë në mënyrë brutale krimet imorale, duke i goditur në mënyrë të vazhdueshme me shkop.

Në këtë rast ajo shihet duke rrahur barbarisht një grua të pamartuar, e cila ishte kapur në një hotel me një burrë.

Një sjellje e tillë përbën një krim të moralit në Aceh, rajoni i vetëm në kombin më të madh me shumicë myslimane në botë, që imponon ligjin islam, i njohur si Sheriati.

-----