Ballina Showbiz “U kap mat me Robert Berishën”, ja kush është e dashura e...

“U kap mat me Robert Berishën”, ja kush është e dashura e re e këngëtarit

1250
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ditën e sotme në media u raportua se Robert Berisha pas ndarjes nga Nora Istrefi ka filluar një romancë të re dashurie. Madje “çifti i ri” është nisur me pushime në Turqi.

Mediat kosovare shkruajnë se vajza e parë nën shoqërinë e Robertit quhet Jessica Kadiu.

Kadiu është me origjinë nga Burreli dhe prej vitesh jeton në SHBA.

Disa javë më parë Roberti deklaroi zyrtarisht ndarjen nga këngëtarja Nora Istrefi me të cilën kanë një vajzë.

The post “U kap mat me Robert Berishën”, ja kush është e dashura e re e këngëtarit appeared first on Lajmi i Fundit – Lajme.

---- ----
----
----- ----
-----