Ballina Lajme nacionale U godit nga një automjet tip ‘Benz’, ndërron jetë 68-vjeçari në Mirditë,...

U godit nga një automjet tip ‘Benz’, ndërron jetë 68-vjeçari në Mirditë, Dyshohet qëllimisht

32
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -
Lajmi i Fundit
U godit nga një automjet tip ‘Benz’, ndërron jetë 68-vjeçari në Mirditë, Dyshohet qëllimisht

Ndërron jetë 68-vjeçari, u godit nga një automjet tip ‘Benz’! Dyshohet qëllimisht

“Rreth orës 13:00 ,në fshatin Bungaj, Mirditë shtetasi M.G.,60 vjeç, ka goditur me automjetin e tij tip “Benz ” shtetasin M.Gj.,68 vjeç, banues në fshatin Bungaj, Mirditë, ku për pasojë ka gjetur vdekjen.

Nga sherbimet e Policisë Mirditë është kapur shtetasi M.G., dhe shoqëruar në Komisariatin e Policisë Mirditë, bashkë me automjetin për veprime të mëtejshme.

Grupi hetimor në vendngjarje po punon për zbardhjen e sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes”, njofton policia.

U godit nga një automjet tip ‘Benz’, ndërron jetë 68-vjeçari në Mirditë, Dyshohet qëllimisht
Klodian Bereti

---- ----
----
----- ----
-----