Ballina Lajme nacionale U gjet një granatë dore afër AKI-së

U gjet një granatë dore afër AKI-së

26
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Arrestohet i dyshuari, i konfiskohet vetura

Policia e Kosovës gjeti një granatë dore në një veturë në afërsi të Agjencisë së Kosovës për Inteligjencë. I dyshuari u arrestua si dhe u konfiskua vetura e tij.(Teksti-Kujtesa BAJRAMI-FANA, kamera- Sadik BYLYKBASH)/21Media

The post U gjet një granatë dore afër AKI-së appeared first on RTV21.

---- ----
----
----- ----
-----