Ballina Lajme nacionale Turistët shohin tmerrin në Shëngjin, këto pamje tregojnë gjithçka

Turistët shohin tmerrin në Shëngjin, këto pamje tregojnë gjithçka

704
SHPËRNDAJE

Pas temperaturave të larta, në bregdetin shqiptar është rikthyer moti me shi dhe me stuhi.

Moti me shi e stuhi ka bërë që vendet bregdetare në veri të Shqipërisë të vërshohen nga uji.

Këtë vit bregdeti shqiptar po ballafaqohet nga moti i keq kështu duke lënë të pakënaqur shumë turistë që kanë zgjedhur t’i kalojnë pushimet në Shëngjin.

Muajin e kaluar Shqëria u godit nga stuhi të shumta e edhe sot po e njëjta stuhi ka marrë këtë pjesë.

Përmes videos mund të shihni se si është katandisur plazhi i Shëngjinit.