Ballina Showbiz Tuna sot feston ditëlindjen, shikoni sa vite mbushi

Tuna sot feston ditëlindjen, shikoni sa vite mbushi

52
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Altuna Sejdiu është këngëtarja shqiptare nga Maqedonia e që në publik njihet me emrin artistik, Tuna.

Tuna është shumë e komentuar si për karrierën e saj në muzikë ashtu edhe për jetën e saj private, përcjell ORAinfo.

Ajo sot feston ditëlindjen dhe për këtë duket se ka marrë urime të shumta.

Sot, Tuna mbush 34 vite./ORAinfo/

---- ----
----
-----
-----