Ballina Showbiz Tuna shfaqet plot stil nga pushimet, do ta ‘shkrijë’ Patrisin me pamjen

Tuna shfaqet plot stil nga pushimet, do ta ‘shkrijë’ Patrisin me pamjen

19
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Tuna vazhdon të jetë një ndër këngëtaret më të përfolura.

Pos për projektet muzikore, ajo njihet edhe për paraqitjen e saj, shkruan ORAinfo.

Tuna është mjaftë aktive edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Së fundi ajo ka shkuar në pushime dhe nga atje ka publikuar imazhe shumë të bukura.

E tillë është edhe fotoja e fundit që ajo ka publikuar ku shihet në veshje plot stil e që do ta bëjë Patrisin të ndihet me fat./ORAinfo/

---- ---- ----
-----