Ballina Showbiz Tuna shfaqet me pamje ‘përrallore’, do ta ‘shkri’ Patrisin me këtë pamje

Tuna shfaqet me pamje ‘përrallore’, do ta ‘shkri’ Patrisin me këtë pamje

24
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Tuna vazhdon të jetë një ndër këngëtaret më të përfolura.

Pos për projektet muzikore, ajo njihet edhe për paraqitjen e saj, shkruan ORAinfo.

Tuna është mjaftë aktive edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Së fundi ajo ka shkuar në pushime dhe nga atje ka publikuar imazhe shumë të bukura.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën po duket përrallore./ORAinfo/

---- ----
----
-----
-----