Ballina Showbiz Tuna sapo doli nga frizerja, befasoi të gjithë me grimin dhe frizurën...

Tuna sapo doli nga frizerja, befasoi të gjithë me grimin dhe frizurën që ka bërë

41
SHPËRNDAJE

Altuna Sejdiu është këngëtarja shqiptare nga Maqedonia e që për publikun njihet me emrin artistik, Tuna.

Ajo është një këngëtare që për vite i kontibuoi muzikës shqiptare vetëm me këngë që u bënë hite të padiskutueshme, shkruan ORAinfo.

Tuna komneohet shumë sidomos për paraqitjet e saj.

Sot, ajo ka publikuar disa foto në të cilat po duket tejet bukur./ORAinfo/