Ballina Showbiz Tuna po bën “dritë”, shfaqet joshëse nga pishina

Tuna po bën “dritë”, shfaqet joshëse nga pishina

14
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ajo nuk di të ndalet.

Njëra ndër këngëtaret më të dashura dhe më të komentuara shqiptare, Altuna Sejdiu – Tuna, realizoi një sesion të bukur fotografish të cilat i ndau me ndjekësit e saj të shumtë.

Në Instagram ku numëron mbi 478 mijë ndjekës, artistja publikoi disa fotografi të realizuara në Turqi, ku po shijon pushimet me familjen e saj të vogël.

Në këto fotografi, ajo shfaqet shumë tërheqëse, transmeton rtv21.tv Kur flasim për projektet muzikore, “A don hala” në bashkëpunim me Yll Limanin është kënga më e klikuar e albumit të ri të Tunës “Fortuna”

---- ---- ----
-----