Ballina Showbiz Tuna niset për dasmë, ‘mahnit’ me grimin, frizurën dhe fustanin e saj

Tuna niset për dasmë, ‘mahnit’ me grimin, frizurën dhe fustanin e saj

193
SHPËRNDAJE

Tuna vazhdon të jetë një ndër këngëtaret më të përfolura.

Pos për projektet muzikore, ajo njihet edhe për paraqitjen e saj, shkruan ORAinfo.

Tuna është mjaftë aktive edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën po duket tejet bukur./ORAinfo/