Ballina Showbiz Tuna “ngritë” edhe më shumë temperaturat me foton e fundit

Tuna “ngritë” edhe më shumë temperaturat me foton e fundit

13
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Tuna nuk është duke u ndalur.

Këngëtarja Tuna Sejdi ka filluar të bëhet shumë aktive në llogarinë e saj në Instagram, shkruan lajmi.net.

Ajo është veshur me shumë stil ndërsa ka treguar disa pjesë të trupit, detaje të cilat e bëjnë veshjen më të veçantë e këngëtarja duket akoma më seksi.

Tuna së fundmi e ka festuar 34 vjetorin e lindjes dhe urimet që ka pranuar ishin të shumta. Këngëtarja u befasua edhe nga bashkëshorti i saj Patrisi.

Më pas erdhi me një postim ku i tha disa fjalë për veten, se sa mirë ndihet dhe se nuk do të ndryshonte asgjë nga e kaluara.

---- ----
----
-----
-----