Ballina Showbiz Tuna në pushime me djalin e burrin, kaq mirë kujdeset për Tianin...

Tuna në pushime me djalin e burrin, kaq mirë kujdeset për Tianin e vogël

152
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Tuna është një ndër këngëtaret më të përfolura në publik që në daljen e saj të parë në skenë.

Përveç me muzikën e saj ajo është edhe shumë e përfolur në publik për jetën private, shkruan ORAinfo.

Tuna tani është e martuar me muzikantin, Patris Berisha dhe ka një djalë që e kanë quajtur, Tian.

Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Tuna sot ka publikuar një foto nga pushimet në të cilën bashkë me Tianin i cili ka fjetur në duart e saj./ORAinfo/

---- ---- ----
-----