Ballina Showbiz Tuna ndryshon luku, duket si “hyneshë”

Tuna ndryshon luku, duket si “hyneshë”

49
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Tuna, është njëra nga këngëtaret më me stil.

Me anë të një postimi në “Instastory”, këngëtarja Altuna Sejdiu, njohur me emrin Tuna nga ka prezantuar me look-un e saj të ri. Flokë me baluke, të shkurtra dhe me onde.

Tuna ka ditur gjithmonë t’i surprizojë ndjekësit me fotot e bukura, provokuese dhe stilin e veçantë.

Nuk e dimë nëse këngëtarja është duke u përgatitur për një klip, dhe ndryshimi i look-ut erdhi për shkak të tij, por ajo që dimë është që Tuna shkëlqen me look-un e ri.

---- ----
-----