Ballina Showbiz Tuna ndryshon luku, duket si “hyneshë”

Tuna ndryshon luku, duket si “hyneshë”

40
SHPËRNDAJE

Tuna, është njëra nga këngëtaret më me stil.

Me anë të një postimi në “Instastory”, këngëtarja Altuna Sejdiu, njohur me emrin Tuna nga ka prezantuar me look-un e saj të ri. Flokë me baluke, të shkurtra dhe me onde.

Tuna ka ditur gjithmonë t’i surprizojë ndjekësit me fotot e bukura, provokuese dhe stilin e veçantë.

Nuk e dimë nëse këngëtarja është duke u përgatitur për një klip, dhe ndryshimi i look-ut erdhi për shkak të tij, por ajo që dimë është që Tuna shkëlqen me look-un e ri.

-----