Ballina Showbiz Tuna e ‘zjarrtë’ në të kuqe, do ta ‘shkri’ Patrisin me këtë...

Tuna e ‘zjarrtë’ në të kuqe, do ta ‘shkri’ Patrisin me këtë fustan

39
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Tuna vazhdon të jetë një ndër këngëtaret më të përfolura.

Pos për projektet muzikore, ajo njihet edhe për paraqitjen e saj, shkruan ORAinfo.

Tuna është mjaftë aktive edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në pamjen e fundit, Tuna është shfaqur e veshur me fustan të kuq dhe po duket shumë e ‘zjarrtë’./ORAinfo/

---- ----
----
-----
-----