Ballina Showbiz Tuna dhe Patrisi i japin fund lidhjes? Ja detaji që shton dyshimet...

Tuna dhe Patrisi i japin fund lidhjes? Ja detaji që shton dyshimet (FOTOT)

109
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Prej kohësh është përfolur për një ndarje të mundshme mes Tunës dhe Patris Berishës pas krizës në lidhje.

Çifti nuk ka folur kurrë për këtë temë, por duket se tashmë kjo është e vërtetë.

Dyshimet për këtë janë shtuar edhe më shumë pasi Tuna dhe Patris nuk e ndjekin më njëri-tjetrin në Instagram. Kujtojmë që Tuna dhe Patrisi janë prindër të një djali, Tian.

---- ----
----
-----
-----