Ballina Kuriozitete Trump has në diçka të çuditshme përpara se të aterojë në Britani...

  Trump has në diçka të çuditshme përpara se të aterojë në Britani të Madhe

  36
  SHPËRNDAJE
  - Sponsor gjeneral -

  Ollie Nancarrow kaloi fundjavën e tij të ilustruar “Oi Trump” në lëndinën e tij, njofton ‘The Independent’, transmeton lajmi.net.

  18-vjeçari gjithashtu përdorte kositësen e barit për të ngjitur një ari gjigant polar, penisin dhe fjalët “ndryshimi i klimës po ndodh” në bar.

  Nxënësi shpreson që presidenti amerikan do të shohë krijimin e tij kur ‘Air Force One’ do i afrohet aeroportit të Stansted.

  “Donald Trump dhe mohimi i tij ndaj ndryshime klimatike nuk janë të mirëseardhura dhe unë dua që ai të jetë plotësisht i vetëdijshëm për këtë”, tha ai.

  Vizita shtetërore e presidentit Trump në Britani të Madhe do jetë me qëndrim tre-ditor. /Lajmi.net/

  ---- ---- ----
  -----