Ballina Lajme Bota/Rajoni Trump dhe May nuk ia zgjasin dorën njëri tjetrit

Trump dhe May nuk ia zgjasin dorën njëri tjetrit

45
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Presidenti i SHBA, Donald Trump ndodhet për një vizitë në Britani, ku është takuar edhe me kryeministren Therasa May. Por mediat kanë vënë re një detaj në momentin kur Presidenti pritet nga May.

Siç shihet në këto pamje, dy liderët nuk shtrënguan duart me njëri-tjetrin.

Presidenti amerikan shtrëngoi duart me burrin Philip të zonjës May ndërsa gruaja e tij, Melania shtrëngoi duart me kryeministren.

---- ----
-----