Ballina Lajme nacionale Trondit sërish gazetari i BILD: Kam përgjimin e bosit të krimit që...

Trondit sërish gazetari i BILD: Kam përgjimin e bosit të krimit që flet me ministrin…

33
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Gazetari Peter Tiede deklaroi se do të publikojë përgjime të tjera ku përfshihet një mafioz që flet me një nga ministrat e kabinetit të Ramës për të blerë vota për Partinë Socialiste.

Tiede në një lidhje skype për news24, theksoi se ka ende shumë përgjime të tjera për t’i publikuar në ditët në vijim.

‘Edi Rama thotë se unë jam gënjeshtar dhe i blerë nga opozita dhe kjo më bëri që të bëj më shumë kërkime. Kjo është puna ime dhe do unë do bëj punën. Kasetat janë shumë të rëndësishme.

Kam shumë gjëra sigurisht, por disa do të publikohen ditën në vazhdim, do të publikojmë diçka tjetër, le të them që ka disa kaseta me përgjime ku mund të dëgjoni bosin e një bande kriminale që blen vota për Partinë Socialiste dhe lidhja e këtij  bosi me policinë dhe me një nga ministrat tuaj’, tha gazetari Tiede

---- ---- ----
-----