Ballina LifeBizare Trendi i ri FaceApp, ja si do të duken politikanët dhe VIP-at...

Trendi i ri FaceApp, ja si do të duken politikanët dhe VIP-at kur të plaken (Fotot)

7
SHPËRNDAJE

Aplikacioni që po bën namin për momentin quhet FaceApp dhe fotot duken natyrale dhe shumë reale.

Ashtu si filtrat e Snapchat-it me fytyrën e bebit dhe atë të seksit të kundërt, edhe ky aplikacion po pushton të gjitha rrjetet sociale duke ju çuar pas në kohë.

Ja si duken politikanët dhe VIP-at

-----