Ballina Showbiz ‘Transformohet’ Violetë Kukaj, nuk do ta njihni me këtë pamje

‘Transformohet’ Violetë Kukaj, nuk do ta njihni me këtë pamje

61
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Violetë Kukaj është këngëtarja që për shumë vite nuk i mungoi skenës muzikore shqiptare.

Ajo tani më pak aktive në skenën muzikore shqiptare mirëpo, nuk mungon me postime të ndryshme në rrjete sociale, përcjell ORAinfo.

Së fundi, ajo ka publikuar një foto me të cilën tregon se ka shkuar në një emision në Shqipëri.

Dhe me këtë pamje, ajo duket një Violetë tjetër dhe mezi njihet që është ajo./ORAinfo/

---- ---- ----
-----