Ballina Showbiz ‘Transformohet’ Exhe, kaq shumë ka ndryshuar pas serialit

‘Transformohet’ Exhe, kaq shumë ka ndryshuar pas serialit

99
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ishte seriali ‘Zonja Fazilet dhe të bijat’ ai që i dhuroi popullaritet të madh aktores së njohur, Afra Saraçoglu.

Me rolin e ‘Exhes’ mori zemrat e shumë shikuesve si në Turqi ashtu edhe jashtë saj, përcjell ORAinfo.

Exhe është një aktore tejet e pëlqyer edhe për publikun shqiptar.

Pas përfundimit të serialit, Exhe ka ndryshuar shumë e këtë e vërejmë ne fotot që ajo i bën publike./ORAinfo/

---- ---- ----
-----