Ballina Showbiz ‘Transformohet’ Adelina Ismaili, nuk do ta njihni në imazhin e fundit

‘Transformohet’ Adelina Ismaili, nuk do ta njihni në imazhin e fundit

97
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Vedat Muriqi bëhet baba për herë të dytë

Adelina Ismaili është një ndër këngëtaret më të pëlqyera shqiptare.

Edhe pse u largua për një kohë nga skena pasi u martua dhe u bë nën e një djali, tani ajo është kthyer në Kosovë dhe ka filluar të bëhet aktive si më parë, shkruan ORAinfo.

Vedat Muriqi bëhet baba për herë të dytë

Adelina është aktive edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Së fundi, ajo ka postuar një foto ku shihet se sapo ka dalë nga frizerja.

E me këtë pamje Adelina po duket komplet ndryshe./ORAinfo/

Vedat Muriqi bëhet baba për herë të dytë

---- ---- ----
-----