Ballina Showbiz Transformimi/ Dikur të fuste frikën, sot modele Playboy e milionere (FOTO)

Transformimi/ Dikur të fuste frikën, sot modele Playboy e milionere (FOTO)

65
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Sot biznesmene, milionere e modele e Playboy, Chloe Khan nuk do ta njihnit se si dukej 10 vite më parë!

Ylli 27 vjeçar i “Celebrity Big Brother” britanik ka transformuar tërësisht veten, që kur u bë e famshme për publikun në vitin 2010 në audicionet e “X Factor”.

Por, jo vetëm. Chloe mbushi faqet e gazetave të mediave vendase në dekadën e kaluar pasi shiti video të saj erotike, konsumoi kokainë dhe punoi si prostitutë për 160 paund në orë.

Me rreth 2 milionë ndjekës në Instagram, me një jetesë luksoze, e me një pamje tërësisht të re, Khan nuk do ta njihnit. Për më shumë shihni galerinë e mëposhtme:

---- ----
----
-----
-----