Ballina Showbiz ‘Tranohet’ Tayna, publikon foto në vaskë komplet e zhveshur

‘Tranohet’ Tayna, publikon foto në vaskë komplet e zhveshur

224
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Lola e Dauti në darkë romantike, zonja mori tërë vëmendjen me pamjen e saj

Tayna është këngëtarja që po bën bujë në muzikën shqiptare.

Ajo u bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër dhe këngët e saj u bënë të gjitha hite, shkruan ORAinfo.

Tayna është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sonte ajo ka ndezur rrjetin me foton e fundit të publikuar./ORAinfo/

Lola e Dauti në darkë romantike, zonja mori tërë vëmendjen me pamjen e saj

---- ---- ----
-----