Ballina Lajme nacionale Tragjike/ Një grua hidhet nga kati i pestë i pallatit tek Unaza...

Tragjike/ Një grua hidhet nga kati i pestë i pallatit tek Unaza e Re…

48
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Një grua është vetëhedhur nga kati i pestë i një pallati në zonën e Unazës së Re.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë. Policia dhe ambulanca kanë mbërritur në vendngjarje.

Gruaja, identiteti i te cilës nuk bëhet me dije është transportuar drejt spitalit të traumës me plagë të shumta. Ende nuk ka informacion për gjendjen e saj.

 

---- ---- ----
-----