Ballina Lajme Bota/Rajoni Tragjike, hidhet nga kati i 27-të regjisori i njohur (FOTO)

Tragjike, hidhet nga kati i 27-të regjisori i njohur (FOTO)

76
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Regjisori dhe filantropi i njohur Steve Bing ka vdekur në moshën 55-vjeçare. Mediat e huaja shkruajnë se producenti i njohur u vetëvra duke u hedhur nga kati i 27 i ndërtesës në lagjen “City Century” në Los Angeles.

Burime thanë për mediat e huaja se ai ishte kishte kaluar në depresion gjatë izolimit të pandemisë, por është ende e paqartë nëse kjo ka lidhje me vetëvrasjen e tij.

Bing besohet se kishte një pasuri që kapte vlerën e 590 milionë dollarëve.

---- ----
----
-----
-----