Ballina Lajme nacionale Tragjeditë në Teksas dhe Ohio, ky është reagimi i Hoxhajt

Tragjeditë në Teksas dhe Ohio, ky është reagimi i Hoxhajt

11
SHPËRNDAJE

Hoxhaj ka folur për tragjeditë në Teksas dhe Ohio.

Zëvendëskryeministri Enver Hoxhaj u ka shprehur ngushëllime familjeve të viktimave në Texas dhe Ohio.

Përmes rrjetit social Tëitter, Hoxhaj ka thënë se kjo është një ditë tragjike.

“Ngushëllime të sinqerta familjeve dhe shoqërisë së viktimave në Texas dhe Ohio. Kjo është një ditë tragjike dhe mendimet tona janë me ata që humbën të dashurit e tyre”, ka shkruar Hoxhaj në Facebook.

-----