Ballina Lajme Tragjedi në Shqipëri: Vriten vëlla e motër nga ish bashëkshorti i viktimës

Tragjedi në Shqipëri: Vriten vëlla e motër nga ish bashëkshorti i viktimës

135
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

DIVORCI QE U KTHYE NE TRAGJEDI/ Vella e moter ekzekutohen ne oborrin e shtepise ne Rreshen.Viktimat Vledison dhe Esmeralda Filopati, autori i krimit ish bashkeshorti i Esmeraldes Fatmir Koleci.

---- ----
-----