Ballina Lajme nacionale Tomë Gashi po i bashkohet Vetëvendosjes

Tomë Gashi po i bashkohet Vetëvendosjes

9
SHPËRNDAJE

Zgjedhjet janë afër, dhe partitë politike kanë hapur dyert për aderime të reja.

Lëvizja Vetëvendosje vazhdon të jetë partia më aktive sa i përket aderimeve. Partia e Albin Kurtit sot e ka prezantuar ardhjen e Haki Abazit.

I lumtur me këtë aderim është shprehur avokati, Tomë Gashi.

Ai ka paralajmëruar aderimin me një koment në Facebook.

“Bravo zotni Haki, së shpejti do të jemi bashkë”, shkruan Tomë Gashi në paralajmërim.

-----