Ballina Lajme Bota/Rajoni Tmerr, i riu që dyshohet për koronavirus pështyn mbi frutat (FOTO)

Tmerr, i riu që dyshohet për koronavirus pështyn mbi frutat (FOTO)

231
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Italia po regjistron një numër të frikshëm të personave të infektuar dhe vdekjeve, si pasojë e koronavirusit të ri.

----

Por mesa duket pasojat tragjike përtej Adriatikut nuk janë të rastësishme.  Një video është duke qarkulluar së fundmi në rrjete sociale.

Në të shihet një i ri Italian, i cili dyshohet se është mbartës i koronaviursit. Ai ndodhet në një supermarket dhe papritmas pështyn mbi arkat e frutave, aty pranë.

Nuk dihen ende se përse i riu e ka kryer këtë veprim. Për më shumë shihni fotot e mëposhtme.

----- ----