Ballina Lajme Bota/Rajoni Tmerr, gjendet një qese me pjesë trupi të njeriut (Foto)

Tmerr, gjendet një qese me pjesë trupi të njeriut (Foto)

55
SHPËRNDAJE

Një grup të rinjsh zbuluan disa pjesë trupi njeriu në një qese në Dublin. Qesja, brenda së cilës u gjetën gjymtyrë njerëzish, ishte vendosur në një kryqëzim në “Moatview Gardens and Drive”.

Raportohet se brenda saj ishin dy krahë dhe një këmbë. Pjesët e tjera të trupit nuk dihet se ku janë hedhur. “Edhe vendndodhja e kokës është e panjohur”, shprehen mediat.

Policia ka thënë se hetimet janë në fillim, por një gjetje e tillë është shumë e dyshimtë.