Ballina Showbiz ‘T’kam dasht’ vjen nga Roberti, Kley dhe Fabio

‘T’kam dasht’ vjen nga Roberti, Kley dhe Fabio

46
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Kley, Robert Berisha dhe Fabio kanë publikuar bashkëpunimin e tyre të titulluar “T’kam dasht”.

Tekstin e ka shkruar vet Kley, kurse për miksimin dhe masterizimin është përkujdesur Duobass.Records dhe Eno.

Ndërsa për realizimin e videoklipit, artistët i kanë besuar “Elmo Creative”.

Kujtojmë se dy ditë më parë Roberti ka publikuar dhe këngën pjesëmarrëse në Festivalin e Këngës në RTSH.

“Ajo nuk është unë” ka arritur të klikohet mbi 95 mijë herë deri më tani në kanalin YouTube.

---- ----
----
-----
-----