Ballina Lajme nacionale Tjetër aksident në rrugën Prishtinë-Podujevë, policia jep detaje

Tjetër aksident në rrugën Prishtinë-Podujevë, policia jep detaje

21
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Edhe një aksident ka ndodhur në rrugët tona.

Në rrugën Prishtinë – Podujevë ka ndodhur një aksident rreth orës 15:00 në fshatin Bërnicë, ku si pasojë e aksidentit ka mbetur i lënduar një person.

Aksidentin e ka konfirmuar Flora Ahmeti për Gazetën Express.

Në aksident janë përfshirë dy automjete dhe i lënduari është dërguar për tretman mjekësor.

Njësitet policore kanë dalë në vendin e ngjarjes

---- ----
----
-----
-----