Ballina Sport “Titulli? Fjalë e ndaluar tek ekipi ynë”, mbrojtësi i Interit ul euforinë

“Titulli? Fjalë e ndaluar tek ekipi ynë”, mbrojtësi i Interit ul euforinë

12
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -
Interi po zhvillon një kampionat super, ka fituar shtatë ndeshjet e fundit dhe kryeson Serie A me gjashtë pikë më shumë se Milani ndjekës.

Moment fantastik për zikaltrit e Contes, ndërsa Alessandro Bastoni ul euforinë në prononcimin e dhënë për La Stampa.

Fjala titull është e ndaluar tek Interi. Juventusi u eliminua nga Champions dhe tani do të ketë një stimul më shumë në kampionat.

Më kujtohet eliminimi ynë, ishte një goditje e madhe, por aty ndryshoi edhe sezoni ynë“, deklaroi mbrojtësi i talentuar italian. /abcnews.al

The post “Titulli? Fjalë e ndaluar tek ekipi ynë”, mbrojtësi i Interit ul euforinë appeared first on Abc News.

---- ----
-----