Ballina Sport Tirana-Teuta, publikohen formacionet zyrtare

Tirana-Teuta, publikohen formacionet zyrtare

15
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Në stadiumin “Selman Stërmasi” të kryeqytetit pasditen e sotme do të luhet ndeshja e javës së dytë të Superligës mes Tiranës dhe Teutës.

Bardheblutë luajnë ndeshjen e dytë në shtëpi dhe do të kërkojnë fitoren e dytë, pas asaj të javës së parë ndaj Luftëtarit.

Edhe Teuta ka synim trepikëshin dhe pritet të luftojë fort gjatë 90 minutëshit në “Selman Stërmasi”.

Takimi mes bardhebluve dhe durrsakëve do të luhet në orën 19:00 dhe tashmë janë publikuar formacionet zyrtare.

Formacionet zyrtare

Tirana: Lika, Doka, Osmani, Imami, Hoxhallari, Hasani, Batha, Kobina, Kale, Halili, Dunga

Trajner: Ardian Mema

Teuta: Frashëri, Todorovski, Hoxha, Arapi, Kuro, E. Vila, Aleksi, Avdyli, Vecaj, Kallaku, Nikaç

Trajneri: Bledi Shkëmbi

The post Tirana-Teuta, publikohen formacionet zyrtare appeared first on Lajmi i Fundit – Lajme.

---- ---- ----
-----