Ballina Sport Tirana shënon dy gola brenda dy minutash

Tirana shënon dy gola brenda dy minutash

9
SHPËRNDAJE

Tirana ka shënuar dy gola të shpejtë në përballjen ndaj Luftëtarit në ndeshjen e javës së parë në Superligë.

Në minutën e 30’ pas një gabimi në mbrojtjen e miqve, përfiton Halili që i jep një pasim Dungës, dhe ky i fundit nuk fal përballë Paiteris.

Pas dy minutash, Hasani jep një pasim perfekt për Halilin, dhe ky i fundit nuk fal i vetëm me Paiteris.

The post Tirana shënon dy gola brenda dy minutash appeared first on Lajmi i Fundit – Lajme.