Ballina LifeBizare Tingulli i Audi SQ8 “që zgjon edhe të vdekurit” – VIDEO

Tingulli i Audi SQ8 “që zgjon edhe të vdekurit” – VIDEO

14
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Pamja e modelit Audi SQ8 është “pikante” në krahasim me versionin standard Q8.

Gjëja kryesore me modelin SQ8 ishte versioni naftë, por tani është një model benzinë, i cili nuk ka një çift rrotullues kaq të fuqishëm.

Versioni me naftë ka 435 kuaj fuqi dhe 900 Nm, ndërsa ai benzinë 500 kuaj fuqi dhe 770 Nm.

Sidoqoftë, çështja është në sistemin e shkarkimit dhe tingullin që ‘zgjon të vdekurit’, dhe ju mund të shihni se si duket në videon e bashkangjitur.

The post Tingulli i Audi SQ8 “që zgjon edhe të vdekurit” – VIDEO appeared first on ShqipMedia.

---- ----
----
----- ----
-----