Ballina Lajme nacionale Time Kadriaj “sulmon” Mimoza-Kusarin

Time Kadriaj “sulmon” Mimoza-Kusarin

22
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Po vazhdojnë sulmes mes anëtarëve të partive.

Time Kadriaj e AAK-së, ka sulmuar ashpër Mimoza Kusarin, partia e së cilës përflitet për një koalicion të mundshëm me VV-në, shkruan lajmi.net.

Kadriaj, përmes një postimi në Facebook, ka thënë se Kusari kësaj rradhe nuk mundi ta mashtrojë askënd.

Ky është postimi i plotë i saj:

Skena politike është “varfëru” që ish nën-presidentja e AKR e tash kryetarja e klubit Alternariva Mimosa Kusari ka mbet pa koalicion. Kush se deshti apo ma mirë me thanë kërkon smujti me mashtru. Gjakova më së miri e pa dhe Gjakova më së miri e demaskoj retorikën e saj mashtruese. Boll e ke kullotë Mimoze!.

---- ----
----
----- ----
-----