Ballina Showbiz Tiani ia bëri Tunës dhomën e gjumit ‘rrëmujë’, ja si reagoi ajo...

Tiani ia bëri Tunës dhomën e gjumit ‘rrëmujë’, ja si reagoi ajo kur e pa

204
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Tuna është një ndër këngëtaret më të përfolura në publik që në daljen e saj të parë në skenë.

Përveç me muzikën e saj ajo është edhe shumë e përfolur në publik për jetën private, shkruan ORAinfo.

Tuna tani është e martuar me muzikantin, Patris Berisha dhe ka një djalë që e kanë quajtur, Tian.

Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Tuna sot ka publikuar një foto ku shihet Tiani në shtratin e Tunës./ORAinfo/

---- ---- ----
-----