Ballina Showbiz Tiani bëhet djalë i lazdruar, ja çka e detyron të bëj Tunën

Tiani bëhet djalë i lazdruar, ja çka e detyron të bëj Tunën

50
SHPËRNDAJE

Altuna Sejdiu – Tuna është një ndër këngëtaret më të përfolura në publik që në daljen e saj të parë në skenë.

Përveç me muzikën e saj ajo është edhe shumë e përfolur në publik për jetën private, shkruan ORAinfo.

Tuna tani është e martuar me muzikantin, Patris Berisha dhe ka një djalë që e kanë quajtur, Tian.

Ajo se fundmi është në pushime me djalin e saj dhe po kalojnë momente të mira.

Në një video të publikuar shihen Tuna dhe Tiani duke u luajtur.

Tiani duket një djalë i lazdruar duke e detyruar nënë e tij që edhe ajo të bëhet pjesë e këtyre lazdrimeve të tij të cilat gjithësëse janë të këndshme. /ORAinfo/

-----