Ballina Lajme nacionale “Thirrjet e nënave” i reagojnë Daçiqit

“Thirrjet e nënave” i reagojnë Daçiqit

17
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Kumnova: Të jetë leksioni i fundit për pushtetarët tanë dhe të gjitha instancat ndërkombëtare

Kryetarja e shoqatës “Thirrjet e nënave”, Nysrete Kumnova, ka reaguar ndaj deklaratave të ministrit të Jashtëm të Serbisë, Ivica Daçiq.
Tha se deklarata publike e tij duke i kërcënuar serbet të cilët po i tregojnë krimet serbe kundër shqiptarëve, duhet të jetë leksioni i fundit për pushtetarët tanë dhe të gjitha instancat ndërkombëtare./21Media

The post “Thirrjet e nënave” i reagojnë Daçiqit appeared first on RTV21.

---- ----
----
----- ----
-----