Ballina Lajme nacionale Thaçi e Lushtaku darkojnë bashkë në kullën e Ymer Imerit në Drenicë

Thaçi e Lushtaku darkojnë bashkë në kullën e Ymer Imerit në Drenicë

46
SHPËRNDAJE

Thaçi e Lushtaku darkojnë bashkë.

Presidenti Hashim Thaçi dhe Sami Lushtaku drekë në kullën e Ymer Imerit

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, të dielën së bashku me Sami Lushtakun, kanë drekuar në kullën e Ymer Imerit në Drenicë.

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, i shoqëruar edhe nga ish-komandanti i Zonës Operative të Drenicës, Sami Lushtaku, sot kanë drekuar në kullën e Ymer Imerit në Drenicë.

Ymer Imeri është vëllai i Heroit të Kosovës, Haki Imerit, ish-aktivist i Lidhjes Demokratike të Kosovës.

Fotografinë e përbashkët të Thaçit dhe Lushtakut me familjen Ymeri në kullën e Ymer Imerit në fshatin Vojnik të Skenderajt, e ka publikuar Shpend Imeri, i cili si duket është anëtar i kësaj familjeje.

-----