Ballina Showbiz Tezja e nëna e vizitojnë Leartën në punë, shikoni si i pret...

Tezja e nëna e vizitojnë Leartën në punë, shikoni si i pret ajo

191
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

U bë e njohur fillimisht si reja e Shyhrete Behlulit dhe tani, Learta Jakupi është një prej emrave më të përfolur.

Janë paraqitjet e saj plot stil ato që e bënë edhe më të komentuar në publik e media rozë, përcjell ORAinfo.

Edhe pse është shumë e angazhuar në profesionin e saj dhe në familje, Leartën e gjejmë shumë aktive edhe në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto me të cilën tregon se e kanë vizituar tezja dhe nëna në punë.

E ajo e ka ndalur punën për të bërë foto me to./ORAinfo/

---- ---- ----
-----