Ballina Showbiz Teutës iu mbush shtëpia me mysafir, Adonisi habiti të gjithë me reagimin

Teutës iu mbush shtëpia me mysafir, Adonisi habiti të gjithë me reagimin

106
SHPËRNDAJE

Teuta Krasniqi është ndër aktoret më të dashura për publikun tonë.

Ajo u bë e njohur si “Saranda” në serialin vendor “Kafeneja jonë”, shkruan ORAinfo.

Tani ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Mjaftë aktiv është edhe Adonisi me postime të shumta.

Përmes postimit të fundit ai ka treguar se kanë pritur disa mysafir në shtëpinë e tij.

Duket se Teuta dhe Adonisi janë shumë mikpritës./ORAinfo/

-----